Wizytówki foliowane mat

Rola wizytówki

Wizytówki w świecie biznesu pełnią bardzo ważną funkcję. Dzięki nim jesteśmy w stanie skutecznie budować nasz wizerunek na rynku. Posiadając niebanalną wizytówkę zawsze zostawimy po sobie dobre wrażenie. Na przestrzeni lat wizytówki przybierały różne formy. Ich popularność nie maleje a wręcz przeciwnie. Wizytówki są coraz bardziej pomysłowe i ekstrawaganckie. Docierają niemalże do wszystkich kręgów społecznych i są domeną ludzi biznesu, polityków czy dziennikarzy.

Samo zaprojektowanie wizytówki nie jest trudne, musimy jednak pamiętać o kilu ważnych zasadach przed przystąpieniem do pracy. Nasza wizytówka powinna być przejrzysta i nieprzeładowana treścią. Oznacza to, że umieszczamy na niej tylko najważniejsze informacje bez zbędnych szczegółów. Unikajmy też krzykliwych i neonowych kolorów, które mimo, że rzucają się w oczy, mogą być zdradliwe. Zabierając się za projektowanie pamiętajmy, że mamy ograniczoną powierzchnię nadruku. Musimy mądrze przemyśleć rozmieszczenie wszelkich elementów.

Nieco bardziej ekskluzywnego charakteru nadamy naszej wizytówce wykorzystując metodę foliowania. Proces foliowania zapewni nam bardziej trwałe, elastyczne i sztywne wizytówki. Foliowanie można wykonać na jednej stronie lub na obydwóch. Do dyspozycji mamy folię matową i błyszczącą. Wizytówki foliowane matową folią mogą mieć nieco mniej intensywne kolory. Foliowanie błyszczące wyostrzy kolory, jednak będzie odbijać wszelkie źródła światła.

Wizytówkę jak i jej projekt możesz zamówić tutaj: Wizytówki foliowane

Wizytówka w sensie poligraficznym jest drukiem akcydensowym, czyli takim o charakterze użytkowym lub okolicznościowym. Wizytówka to zazwyczaj prostokątny kartonik, zapisany odpowiednią treścią. Kiedy nawiązujemy znajomości wizytówka staje się elementem konwenansu. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie pełni przede wszystkim funkcje reklamowe.

Projekt i jego właściwości

Pamiętajmy, aby zachować odpowiednią proporcję pomiędzy elementami graficznym, a treścią. Umieśćmy na wizytówce tylko najważniejsze informacje, ponieważ zbyt dużo treści sprawi, że będzie ona nie czytelna. Warto wzbogacić swoją wizytówkę o foliowanie, dzięki czemu będzie ona bardziej odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

INFORMACJA

Szanowni Klienci,

zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni która znajduje się pod adresem

 

www.web-to-print.pl

 

Oferujemy tam znacznie więcej produktów które można zamówić na nowocześniejszej stronie. 
Jesteśmy tą samą drukarnią, zmieniają się jedynie dane sprzedawcy.

Możliwość składania zamówień na bc-24.pl zostatnie niedługo wyłączona.