Tanie kartki pocztowe

Produkt wciąż popularny.

Zanim kartki pocztowe stały się „przestarzałe” miały do odegrania ważną rolę komunikacyjną. Do dzisiaj zachowało się wiele papierowych pamiątek, które z pewnością zasługują na trochę pamięci.

Polska kartka pocztowa swoje współczesne imię zawdzięcza Henrykowi Sienkiewiczowi. To właśnie on stworzył, obecnie wszystkim znaną nazwę „pocztówka”. Obecnie tanie kartki pocztowe stanowią towar marginalny, który bardziej widoczny jest w świecie kolekcjonerskim. To czy pocztówki będą odgrywały jakąś rolę w naszym świecie zależy tylko od nas. Może warto czasami sięgnąć po kartkę pocztową i podarować ją bliskiej nam osobie.?

Jeśli planujemy masową wysyłkę możemy zamówić tanie pocztówki. Drukarnie oferują wiele korzystnych ofert, dlatego też jesteśmy w stanie wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada. Pamiętajmy jednak o tym, że kartka pocztowa może przybierać różne formy. Pocztówka nie musi być tylko tą „z wakacji”.

Najpopularniejsze rodzaje kartek pocztowych to:

  • widokówka, czyli jak sama nazwa wskazuje, kartka z pejzażem lub fotografią miasta, najczęściej wysyłana z podróży, urlopu czy wakacji.
  • kartka okolicznościowa – kartka z gratulacjami, życzeniami itp., może być wysyłana z okazji różnych uroczystości (urodzin, imienin czy też rocznic)
  • kartka korespondencyjna – kartka pocztowa bez specjalnego przeznaczenia, nie posiada obrazka na odwrocie. Wykorzystywana często do przesyłania kuponów konkursowych, np. z rozwiązaniami krzyżówek.

INFORMACJA

Szanowni Klienci,

zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni która znajduje się pod adresem

 

www.web-to-print.pl

 

Oferujemy tam znacznie więcej produktów które można zamówić na nowocześniejszej stronie. 
Jesteśmy tą samą drukarnią, zmieniają się jedynie dane sprzedawcy.

Możliwość składania zamówień na bc-24.pl zostatnie niedługo wyłączona.