Projekty wizytówek

Jeśli chcemy mieć dobry projekt wizytówki powinniśmy zastosować się do ogólnych technik projektowania. Bardzo ważną kwestią podczas takiego projektowania jest zachowanie odpowiedniej spójności pomiędzy tekstem a grafiką.

Jeśli zamierzamy zaprojektować wizytówkę imienną unikajmy przeładowania grafiką. Umieszczając ją postarajmy się, aby była stonowana i pasowała pod względem kolorystycznym do tekstu.

Zachowanie odpowiedniej spójności sprawi, że nasza wizytówka będzie profesjonalna. Projekty bardziej proste są bardziej rozchwytywane niż te złożone.

Jedną z istotnych reguł jest także zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy poszczególnymi elementami na wizytówce. Margines od każdego elementu na wizytówce do jej krawędzi powinien wynosić co najmniej 3 mm. Jest oczywiście wiele różnych teorii w tym temacie.

Nie bez znaczenia jest również czcionka oraz wielkość liter. Zawsze pamiętajmy o tym, aby umieścić na wizytówce najważniejsze informacje, gdyż mamy do dyspozycji ograniczoną powierzchnię nadrukową.

Większość drukarni posiada gotowe projekty wizytówek, które możemy wykorzystać do swoich potrzeb. Będzie to dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie mają koncepcji na stworzenie własnej wizytówki od podstaw. Wybierając projekt nie sugerujmy się tylko naszym gustem. Zwróćmy uwagę na to jak rozmieszczone są wszystkie elementy. Ewentualne modyfikacje powinniśmy uzgodnić na początku.

INFORMACJA

Szanowni Klienci,

zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni która znajduje się pod adresem

 

www.web-to-print.pl

 

Oferujemy tam znacznie więcej produktów które można zamówić na nowocześniejszej stronie. 
Jesteśmy tą samą drukarnią, zmieniają się jedynie dane sprzedawcy.

Możliwość składania zamówień na bc-24.pl zostatnie niedługo wyłączona.