Kreator wizytówek

Wizytówki ze względu na ich przeznaczenie można podzielić na kilka rodzajów. Największy wpływ na to jak będzie wyglądać wizytówka i jakie elementy powinna zawierać ma jej docelowe wykorzystanie. Najpopularniejsze typy wizytówek to:

  • Wizytówki służbowe – powinny one zawierać logo firmy, imię i nazwisko właściciela oraz jego stanowisko, dane do kontaktu, rodzaj działalności firmy, itp.
  • Wizytówka osobista – powinna zawierać imię i nazwisko właściciela oraz jego tytuł naukowy lub stopień oficerski. Może także zawierać informacje dodatkowe do kontaktu
  • Wizytówka rodzinna –najczęściej zawiera imiona i nazwiska bez adresu
  • Wizytówka kombinowana – elementy wizytówki osobistej połączone ze służbową.

Projektowane wizytówek może odbywać się na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszym jest projektowanie komputerowe, jednak wraz z postępem technologii ulega to zmianie. Już teraz w sieci można znaleźć kreator wizytówek, który w łatwy sposób umożliwi nam stworzenie swojego własnego projektu wizytówki. Większość kreatorów posiada pewne wytyczne, do których należy się dostosować, aby wizytówka była wykonana prawidłowo. Bardziej wyszukane wizytówki będą wymagały dodatkowych informacji lub plików. Z kreatorów wizytówek możemy korzystać nie tylko bezpośrednio w sieci, a ich jedyne ograniczenia związane są z udostępnianą aplikacją. Możemy także ściągnąć na nasz komputer specjalne programy, które umożliwiają stworzenie własnego projektu. Wymiar współczesnej wizytówki zazwyczaj nie przekracza wymiarów 9 cm x 5 cm.

 

Przeczytaj więcej w tym artykule: Projekty wizytówek

INFORMACJA

Szanowni Klienci,

zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni która znajduje się pod adresem

 

www.web-to-print.pl

 

Oferujemy tam znacznie więcej produktów które można zamówić na nowocześniejszej stronie. 
Jesteśmy tą samą drukarnią, zmieniają się jedynie dane sprzedawcy.

Możliwość składania zamówień na bc-24.pl zostatnie niedługo wyłączona.